O nás


V módě přesně vím, co chci!!!
Jsme tu, abychom se s Vámi podělili o to co nás baví. Sluší se abychom Vám do začátku řekli něco málo o sobě, o pracovním týmu a možná o myšlence, která nás dovedla až sem.

Jsme rodinný tým: Iva Archmanová (NODILEMMA – slow fashion), Jarda Archman (móda z dovozu) a nejmladší pomocnice Adélka Archmanová – kontrolorka, jak se patří.

E-shop je tak rozdělen na 2 části.

1. ČÁST
Móda mě jako každou ženu provází od malička. Miluju ji a proto jsem oboru Oděvnictví věnovala i má pubertální léta a vystudovala ji. Přece jenom pokud chcete něco dělat pořádně, je nutné tomu dát víc než jen přečtení pár článků v časopisech:-). Navíc je mnoho oblečení, ale často ne takové, aby splňovalo mé potřeby – ženské, osobité, vyjmečné, kvalitně šité a NAVÍC, a to je podstatné, zdravotně nezávadné. Sama upřednostňuji pár kusů oblečení v šatníku a raději dám přednost kvalitě před kvantitou.  Materiály, které používám jsou z většiny z přírodních vláken, barvené kvatlitními, zdravotně nezávadnými, barvami. Proto vznikla má značka:

NODILEMMA :-). Má srdeční záležitost. Zde najdete vše co se vytvořilo v mé hlavě, nakreslilo, narýsovalo, nastříhalo a švadlenkami ušilo:-). Vše je zpracováno s obrovkou láskou, ať už je to výběr materiálu, který musí splňovat nejpřísnější kvalitu či je kladen důraz na kvalitu šití. Což české ručičky umí:-). A to je další věc – u každého kusu, který byl ušit pod touto značkou vždy víte, že byl tvořen českýma rukama a navíc budete znát i jméno šikulky, která Vám oděv ušila:-).

Oblečení z dílny NODILEMMA je šito vždy v omezeném počtu kusů a SLOW FASHION je již mým životním stylem.

2. ČÁST

Druhá fáze je dovoz zahraniční módy.

A proč NEZAPADNU.CZ ?

Každá žena a vlastně nejen žena prezentuje sebe, své nálady a pocity i prostřednictvím módy. Každý jsme jiný a svůj a to nás inspirovalo v hledání sebe sama. My se našli a nabízíme tuto možnost i Vám. NEZAPADNU tedy dohlíží na všechny naše módní inspirace a tou nejdůležitější a nejobsobitější je právě naše vlastní a jedinečná značka NoDilemma.

Přeji Vám krásný den a pokud si od nás něco vyberete a budeme hrdí na to, že jste si vybrali právě nás….Vaše Iva A. s týmem

 
Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Akční nabídka !

Aktuálně nejsou žádné akce